Wyjazdy nurkowe

wyjazdy nurkowe

Jagodna, Wyspa Hvar, Chorwacja 

dwa dogodne terminy, liczba miejsc ograniczona

20.08 – 27.08.2016

27.08 – 03.09.2016

 

Położona u stóp najwyższego szczytu (Sv. Nikola|) wyspy Hvar miejscowość Jagonda. Znajduje się po południowej stronie wyspy. Malownicza miejscowość jest idealnym miejscem na zrelaksowanie się po ciężkich miesiącach pracy.

Baza zlokalizowane nad samym morzem. Nurkowania wykonywane są z pontonów twardodennych, najdalsze miejsca nurkowe oddalone są od bazy około 40 minut płynięcia. Nurkowania jakie będziemy wykonywać są przy ścianach i z możliwością eksploracji tuneli i jaskiń. Ponadto przy sprzyjającej pogodzie możemy dokonać nurkowań na tak znanych miejscach jak Campanella, która znajduje się w archipelagu wysp Pakelnych, czy przy jednej z piękniejszych ścian od południowej strony wyspy popularnie zwanej „Czerwoną Ścianą”.

Dzięki znajomości z właścicielami bazy posiadamy możliwość zorganizowania innej formy nurkowań. Jeżeli zwiedzanie pozycji nurkowych nie będzie dostarczało dosyć wrażeń wraz z bazą jesteśmy w stanie zorganizować dla was plan nurkowy w formie eksploracji z szansą wpisania się do historii bazy i stworzenia planów odkrytych pozycji.

Baza dysponuje butlami 10, 12 i 15 litrowymi, a także może przygotować na nasze nurkowania mieszaniny EAN.

Baza noclegowa znajduje się 10 minut od przystani i magazynów z których będziemy korzystać. W składzie pokoi jakie proponujemy są apartamenty 2, 3 i 4 osobowe. A dla fanów biwakowania jest pole namiotowe. Plaża kamienista znajduje się w odległości 12 minut od kwater i posiada wydzielone kąpielisko. Jest to idealne miejsce na początek nurkowania gdzie wasi bliscy mogą zaznać swojego pierwszego w życiu oddechu pod wodą, czy dla osób chcących zakończyć swój kurs nurkowy rozpoczęty na basenie. Jest to także idealne miejsce do snorklowania, czy kąpieli.

Dla osób pragnących spędzać aktywnie wycieczki proponujemy wycieczki piesze na najwyższy szczyt wyspy Sv. Nikole czas podejścia to około 1,5 h. A także zwiedzanie okolicznych miejscowości takich jak Sv Nedjiela czy Ivan Dolac.

Plan wyjazdu:


20/08 – przyjazd, zakwaterownie i spotkanie organizacyjne
21/08 – 1 nurkowanie z brzegu (Check Dive), 1 nurkowanie z pontonu
22/08 – 26/08 – 2 nurkowania z pontonu (nurkowanie powrót nurkowanie)
27/08 – wykwaterowanie i powrót do kraju

Pakiet 10 nurkowań 250 euro w pakiecie zawarte butle i balast a także nurkowania z pontonu jak i Check Dive, nocne nurkowanie opcjonalnie

Kwatery:
Apartament 3 os 45 - 60 euro/noc
Apartament 4 os 60 - 100 euro/noc

opis apartamentów na stronie:
http://www.kamplili.hr/Prices.aspx?id=933

KONTAKT:

Jerzy Piasecki
raja.the.diver@gmail.com
+ 48 793 360 414

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl