Dostawa i płatność

DOSTAWA I PŁATNOŚCI

Numer konta do wpłat:

66 1140 2004 0000 3802 7516 0138 mBANK

TSUNAMIDIVING Sklep Nurkowy Katarzyna Lewandowska
Ul.K. Piotra Ściegiennego 73/109
30-809 Kraków
NIP: 679-266-87-21

KOSZTY DOSTAWY:

Płatności elektroniczne i przelew- kurier 20 zł

Pobranie - kurier 25 zł

Wszystkie rodzaje płatności - Paczkomat 16 zł

CZAS DOSTAWY

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

Dostawa Paczkomatem

Operator deklaruje dostarczanie Przesyłek Paczkomatowych do Paczkomatów w terminie do 3 dni roboczych licząc od dnia nadania Przesyłki Paczkomatowej Maksymalna waga przesyłki wysyłanej za pomocą Paczkomatu to 25 kg. Przesyłkę można śledzić za pośrednictwem stron internetowych www.paczkomaty.pl po wpisaniu numeru nadawczego Przesyłki Paczkomatowej. Śledzenie możliwe jest od momentu rejestracji Przesyłki Paczkomatowej w systemie InPost Paczkomaty do momentu jej odbioru przez Odbiorcę lub w przypadku zwrotu tej przesyłki do Nadawcy. 

UWAGA! NAJWIĘKSZY GABARYT PACZKI DO PACZKOMATU TO ROZMIAR C 

41 x 38 x 64 cm

CZAS REALIZACJI/DOSTĘPNOŚĆ TOWARU

Na stronie z opisem każdego produktu w naszym sklepie publikujemy informację o stanie naszego magazynu (system nie zawsze go zaktualizuje, więc lepiej zadzwonić lub napisać z pytaniem o dostępność oraz o przewidywanym czasie wysyłki zamówienia na dany produkt. Wynosi on zazwyczaj od 24 godzin do kilku dni. 
W pozostałych przypadkach jest odpowiednia informacja na stronie produktu (patrz niżej).

Termin wysyłki

Moment wysyłki zamówienia określamy na podstawie naszego stanu magazynu, spodziewanych dostaw, stanach magazynów naszych dostawców a także informacji uzyskanych od dystrybutorów i producentów. Mimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o terminach wysyłki, z uwagi na mnogość i jakość czynników (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mają wpływ na tą informację, możliwe jest zarówno skrócenie jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Nasz konsultant poinformuje Państwa o ewentualnie wydłużającym się czasie realizacji zamówienia.

Uaktualnianie informacji o stanie magazynu

Produkty, które posiadamy w danym momencie w magazynie oznaczamy informacją "Wysyłamy w: 24 godziny". Pozostałe towary oznaczamy według informacji posiadanych od naszych dostawców.

Należy pamiętać, że pomiędzy momentami aktualizacji informacji o stanach magazynowych prowadzimy sprzedaż, a klienci składają nowe zamówienia. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że możesz zamówić produkt, którego kilku klientów zamówiło chwilę wcześniej co wyczerpało zapas magazynowy. Zdarza się to rzadko, ale może mieć miejsce. Informację o obecności zamawianego produktu w magazynie poda konsultant zazwyczaj w momencie potwierdzania zamówienia.

O czym należy pamiętać?

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu jego potwierdzenia. Zamówienia potwierdzamy niezwłocznie, w 80% przypadków jest to krócej niż 4 godziny robocze od momentu złożenia zamówienia (pracujemy 10:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku). Brak możliwości kontaktu z klientem w sprawie jego zamówienia może wydłużyć czas realizacji.

 • Zamówienia składane w nocy oraz w dni wolne od pracy rezerwują towar w magazynie dopiero w momencie potwierdzenia zamówienia.
 • Podawany przewidywany czas wysyłki zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 • Kurierzy są pracownikami firm kurierskich które współpracują z TSUNAMIDIVING Sklep Nurkowy. Nie mamy bezpośredniego wpływu na jakość pracy poszczególnych kurierów, możemy jedynie składać skargi na opóźnienia z winy kurierów drogą przewidzianą w umowie pomiędzy nami a firmą kurierską.

Objaśnienie oznaczeń czasów realizacji

 • 24 godziny - Towar w magazynie. Możliwość wysyłki w 24 godziny.
  Koniecznie przeczytaj powyżej jak działa nasza aktualizacja stanów magazynowych.
 • 48 godzin - Brak towaru w naszym magazynie. Sprowadzamy go w 1-2 dni robocze.
 • 3-4 dni - Brak towaru w naszym magazynie. Sprowadzamy go w 2-4 dni robocze.
 • 5-10 dni - Brak towaru w naszym magazynie. Dostawa towaru zazwyczaj odbywa się w ciągu 10 dni.
 • do 14 dni - Brak towaru w naszym magazynie. Dostawa towaru zazwyczaj mieści się w okresie 2 tygodni.
 • Dostępny na zamówienie -Brak w magazynie. Możliwość sprowadzenia pod zamówienie. 
  Czas realizacji zależny od dostępności u dostawców, zazwyczaj ok 2 tygodni.
 • Spodziewana dostawa – Brak w magazynie. Czas dostawy należy potwierdzić telefonicznie lub mailowo w TSUNAMIDIVING Sklep Nurkowy.

UWAGA!!!

Informacja o dostępności towaru (czasie realizacji) nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl